اطلاعیه ها
 

 

اعضاي فعال گروه هاي كوهنوردي دانشگاه هر شش ماه يكبار يا در موقعيتهاي خاص توسط دبير هيات براساس معيارهاي ذيل امتياز دهي و گزارش خواهند شد:
 • شركت در برنامه هاي رسمي طبق تقويم ورزشي گروه: هر برنامه 3 امتياز
 • شركت در برنامه هاي عمومي (مجمع، گلگشت، پياده روي عمومي كه هيات كوهنوردي مجري آنها باشد): هر برنامه 5 امتياز
 • شركت در برنامه هاي كوهنوردي گروهي (برنامه هاي غير رسمي): هر برنامه 1 امتياز
 • فعاليتهاي انفرادي در زمينه آمادگي جسماني كوهنوردي: جمعاً 1 تا 5 امتياز
 • سرپرستان برنامه هاي رسمي و عمومي: هر برنامه 2 امتياز
 • هيات رئيسه گروه كوهنوردي: 2 امتياز
 • كاركنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه (شاغلين): 3 امتياز
سرپرستان برنامه هاي رسمي تقويم ورزشي گروه هاي كوهنوردي دانشگاه موظفند نسبت به اجراي برنامه هاي مندرج در تقويم طبق برنامه پيش بيني شده اقدام نمايند و در صورت تغييرات احتمالي در برنامه، حداكثر تا 48 ساعت قبل از اجراي برنامه نسبت به اصلاحات تقويم در سايت گروه كوهنوردي اقدام نمايند. بنابراين برنامه هاي تقويم ورزشي 48 ساعت قبل از اجرا، قطعي و از طريق سايت اطلاع رساني خواهد شد. بديهي است تقويم اعلام شده از طريق سايت مرجع رسمي اطلاع رساني به اعضاي گروه خواهد بود.
 

از تمامي همنورداني كه نسبت به تهيه بيمه ورزشي سال 92 اقدام ننموده اند، تقاضا مي شود با مراجعه به هيات پزشكي ورزشي استان واقع در ورزشگاه آزادي (بيرجند - خيابان مفتح) نسبت به اخذ بيمه ورزشي سال 1392 اقدام نمايند.

مدارك مورد نياز :

1- كپي شناسنامه

2- كپي كارت ملي

3- يك قطعه عكس

4- مبلغ 8000 تومان

اعتبار اين كارت تا پايان سال 1392 است و براي سال بعد دوباره بايد اين مرحله انجام شود. سقف تعهدات اين نوع بيمه به اين صورت مي باشد:

 • پرداخت هزينه هاي ناشي از حوادث ورزشي حد اقل 2 برابر و حد اكثر 5 برابر تعرفه دولتي تا سقف 15000000ريال.
 • پرداخت غرامت نقص عضو دائم يا فوت،ناشي از حوادث ورزشي حداقل 20000000ريال و حداكثر40000000ريال.
لازم به ذكر است داشتن بيمه ورزشي شرط لازم براي شركت در برنامه هاي گروه كوهنوردي دانشگاه مي باشد.
هيات كوهنوردي شهرستان بيرجند در نظر دارد از علاقه مندان به ورزش سنگ نوردي در رده هاي سني نونهالان، نوجوانان و جوانان ثبت نام بعمل مي آورد.
جهت كسب اطلاع بيشتر و ثبت نام با شماره هاي 09153624110 و 09155610023 تماس حاصل فرماييد.
هيات كوهنوردي شهرستان بيرجند در نظر دارد دوره هاي آموزشي در دو سطح مقدماتي و پيشرفته در رشته هاي:
كوهپيمايي، سنگنوردي، صعودهاي ورزشي، يخ و برف، غارنوردي، پزشكي ارتفاع، نقشه خواني و جهت يابي، هواشناسي و تغذيه در كوهستان با حضور مدرس كشوري و صدور حكم رسمي از فدراسيون كوهنوردي و صعودهاي ورزشي جمهوري اسلامي ايران برگزار نمايد.
علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام با شماره هاي 09151606029 و 09151606552 تماس حاصل فرمايند.
كليه اعضاي هيات كوهنوردي كاركنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه مي توانند با ارسال درخواست خود به پست الكترونيك هيات كوهنوردي دانشگاه به آدرس ohod@bums.ac.irآخرين اخبار و اطلاعات مربوط به برنامه هاي هفتگي را از طريق پست الكترونيك دريافت نمايند.
از كليه كاركنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند كه علاقمند به ورزش كوهنوردي مي باشند دعوت مي‌شود فرم الكترونيكي ثبت نام و درخواست عضويت در اين هيأت ورزشي را از طريق صفحه خانگي هيات كوهنوردي كاركنان و اعضاي هيأت علمي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند تكميل و ارسال نمايند.
مدارك لازم جهت ثبت نام و عضويت عبارتند از:
 1. فايل ديجيتالي عكس
 2. فايل ديجيتالي كارت ملي
 3. فايل ديجيتالي كارت شناسايي دانشگاه
 4. فايل ديجيتالي كارت بيمه ورزشي
براي ثبت نام روي لينك زير كليك نمائيد:

با توجه به سوال بسياري از دوستان در خصوص چگونگي اخذ بيمه ورزشي، ضمن اشاره به لزوم به همراه داشتن آن در كليه فعاليت هاي ورزشي، به استحضارتان مي رسانيم كه شما مي توانيد پس از واريز مبلغ 6000 تومان به شماره حساب 010244024002 سيبا قابل پرداخت در كليه شعب بانكي ملي ايران به حساب فدراسيون پزشكي ورزشي ج.ا.ا(تحت يك فيش به ازاي هر چند نفر)، و با بهمراه داشتن يك قطعه عكس و كارت شناسائي معتبر، به هيات پزشكي ورزشي استان واقع در ورزشگاه آزادي (بيرجند - خيابان مفتح) مراجعه نموده و نسبت به اخذ بيمه ورزشي خود (كمتر از نيم ساعت) اقدام نماييد. شايان ذكر است كه بيمه ورزشي يكساله مي باشد و مي بايست نسبت به اخذ مجدد آن در ابتداي هر سال اقدام نمود. بديهي است كه همنوردان عزيز جهت انجام كليه فعاليت هاي اين گروه مي بايست كارت بيمه ورزشي صادر شده در سال جاري را در حين اجراي برنامه به همراه داشته باشند.

(مهلت اعتبار فيش واريزي از زمان پرداخت 20 روز مي باشد)

تاریخ به روز رسانی:
1397/10/17
تعداد بازدید:
2404
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal